קורס עיסוי רפואי בכיר

DEEP TISSUE MASSAGE & MYOFASCIAL RELEASE קורס מעמיק ומקצועי הכלים הטובים ביותר לעבודה בקליניקה. הכרה באיגוד ובחברות הביטוח. קורס מקצועי בהנחיית: תום פיאנן

תאריך

16/10/2023

ימי שני
שעות
: 17:00-21:00
מיקום: חוצות המפרץ
עלות: 5,800 ₪

להצטרפות ומידע נוסף, מלאו את הפרטים ושלחו

*מספר המקומות מוגבל.

קהל יעד

מטפלים בתחום הרפואה המשלימה ומדריכים בעלי ניסיון בתחום הספורט והתנועה. אשר רוצים להרחיב את ידיעותייהם בתחום הטיפול בכאב, הכרה לעומק והבנה של מערכות השרירים ותיפקודיהם ורכישת כלים נבחרים לטיפול ממוקד בפתולוגיות והשגת הקלה מיידית.

משך

משך הקורס 130 שעות אקדמיות אשר יועברו ב 22 מפגשים של 5.5 שעות אקדמיות כל מפגש בין השעות 17:00-21:00. בנוסף לשיעורים הפרונטאליים תינתן גישה לתכנים מקצועיים בקורסים הדיגיטליים.

תעודה

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודה מטעם "תום- תרפיה ומגע". התעודה הינה תעודה מוכרת לצרכי ביטוח מקצועי בחברות הביטוח השונות וכן הינה מוכרת באיגודים המקצועיים ובמקומות העבודה כולל קופות החולים.

קורס עיסוי רפואי בכיר

כל הפרטים וסילבוס להורדה עם תאריכי המפגשים והפירוט של כל מפגש.

על הקורס

הקורס מתמקד בטיפול בטכניקת עיסוי רקמות עמוק, עיסוי ספורטאים ו MFR- Myo Fascial Release,
עם דגש נרחב בתחום ה Trigger Point Therapy.
במהלך הקורס נלמד כיצד לבצע עיסוי נכון מבחינת העוצמה, המגע והטמפרטורה בהן הגוף יכול לאפשר שחרור והמסה של הידבקויות. כל זאת מתוך ניתוח של מעאכות הפאשיה בגוף ושחרורן בטיפול.
בקורס נתמקד ביציבה נכונה ושימוש נכון בגוף בצורות עבודה שונות,
נלמד לתת מענה ממוקד לבעיה ולהביא לפתרון מיידי המתבטא בעוצמת הכאב ושיפור משמעותי בתפקוד.
הקורס לעיסוי רפואי לדרגת בכיר שם דגש על ההבנה של מכאניקת השרירים והתייחסות רבה לליקויי יציבה והטיפול בהן.
הקורס מרחיב במידה ניכרת את “ארגז הכלים” של המטפל ומקנה ידע מתקדם באבחונים ובטכניקות הטיפוליות.
הקורס מכשיר את המטפל לתת מענה למטופל מתוך ראיה רחבה ומעמיקה ביותר על מצבו ומעניק יכולות לטפל בקהל רחב בתחומי האורטופדיה, ספורט וכאב. תוך מתן מענה והקלה רבה למכאובם.

ממליצים

תום יקר, תודה רבה רבה על קורס מדהים! 🙏🙏🙏 👩‍🎓קורס עיסוי רפואי בכיר! מי שלמד אצל תום פיאנן רק יכול להוכיח שהלימודים אצלו זאת חוויה! היה לי כיף להשתתף בקורס, לחזק את הידע וטכניקה. בדיוק מה שהייתי צריכה!
רניטה קילמטוב
עיסוי רפואי
הייתי מופתע מאוד כי פשוט התאהבתי בתחום של רפואה אלטרנטיבית בזכות מרצה מספר אחד בעיסוי תום פיאנן. תודה ענקית למורה מס' 1 תום פיאנן, אלוף אמיתי וזכיתי ללמוד אצלך הרבה דברים מעבר לעיסוי.
דניס קוניוך
עיסוי רפואי
תודה על כלים נהדרים ועל ההתאהבות בתחום נפלא! הקורס הכי טוב שלמדתי ופתח בפני עולם מרתק. תודה על חווית לימודים מדהימה שעשה אותי למטפלת מעולה. שמחה על הבחירה שעשיתי וממליצה לכולם לבחור במורה לחיים, תודה תום❤
יערה קריספל
עיסוי רפואי

תכנית הלימודים

מטרות הקורס:
1. זיהוי כשל תנועתי ותפקוד לקוי
2. הקניית ידע בטכניקות מגע מתקדמות לשיקום תפקודי של השריר
3. פיתוח יכולות חישה ואבחון
4. לימוד יציבה נכונה

 

נושאי הלימוד:

  • טכניקת עיסוי רקמות עמוק- טכניקות הטיפול כוללות עיסוי שרירים, שחרור רקמת חיבור, שחרור מפרקים והנעות
  • M.F.R- טכניקות העיסוי משלבות בתוכן ובטכניקה שיטות טיפול לשחרור
    רקמת הפאשיה
  • Rebalancing Joint Release – טכניקת שחרור מפרקים ושחרור רקמות חיבור ופאשיה.
  • היבטים רגשיים של אזורי הגוף – הכרת ההיבטים הרגשיים אשר משויכים לכל אזור גוף.

 

חמאת עיסוי מתנה

חמאת עיסוי על בסיס שיאה אורגנית טהורה 100% טבעית בשמן אתרי לבנדר בלגי טהור ואיכותי. מיוצרת מרכיבים אורגניים איכותיים מאוד בייצור מקומי ואיכותי במפעל “מיכל סבון טבעי” וברישיון משרד הבריאות.
עשירה מאוד בחלבונים, מינרלים, ויטמינים מקבוצת A, E, F
חמאת עיסוי שיאה לבנדר הינה שילוב קלאסי אשר מותאמת לעיסוי חזק, משחררת ומאזנת לעיסוי ממוקד, טובה להקלה על עומס ועייפות השריר תוך תמיכה ברקמות. עוזרת לטפל בשרירים תפוסים, כאבים ודלקות וטובה מאוד לעוסקים בספורט. שמן הלבנדר, נחשב לשמן משכך כאב, אנטי דלקתי, אנטי ספטי (מחטא), אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי. השמן האתרי לבנדר בעל השפעה מאוד מרגיעה ומשרה נינוחות, מחזק את הלב ומרגיע לחץ דם, מרגיע את מערכת העצבים, מחזק מערכת החיסון ויגביר את החיוניות. חמאת שיאה ידועה בשימושה, בעזרת חומצות השומן שבה שהינן בעלות תכונות אנטי דלקתיות, לטיפול בכאבי שרירים ושחרור התכווצויות ומתח. כמו כן, מסייעת טיפול בראומטיזם (שיגרון) ובדלקת פרקים (ארטריטיס), פצעים שטחיים ופגיעות ברקמות.
חמאת השיאה מתאימה לצורך חימום השרירים בטרם פעילות גופנית ולהרגעתם לאחריה.
חמאת שיאה הינה החמאה הטובה ביותר לעיסוי מקומי. החמאה מאפשרת עיסוי עמוק וממוקד. בנוסף, עיסוי בחמאת השיאה מסייעת לזרימת הדם ולניקוז רעלים.

סט פוסטרים מתנה

  • הקורס כולל סט פוסטרים איכותיים בשווי 250 ש”ח, מיפוי כל נקודות הדיקור/הטריגר ושרירים.

הפוסטרים, פרי יצירתינו, צוירו בגלריית רומאנו בספרד באיכות גבוהה ופרטים אנטומיים מדויקים.
הפוסטרים כוללים מפה אנטומית של כל נקודות הטריגר פוינטס בגוף, הצגת מערכת שלד-שריר עם המערכת העצבית הפריפריאלית. פוסטר אחד מציג פלג גוף עליון ופוסטר שני פלג גוף תחתון. הפוסטרים כוללים מארז גלי קשיח.

בעזרת הפוסטרים תוכלו לזהות ולאתר בקלת את נקודות הכאב לאורך שרירים נבחרים. כל ציור מדגים את נקודות החיבור של השריר עם ציון נקודות הטריגר פוינטס ומסלול הקרנת הכאב. חלוקה אנטומית לפי אזורי כאב! מקל עלייך למצוא את השרירים הרלוונטיים.

סט פוסטרים של טריגר פויינטס בעיצוב ייחודי. הסט של שני פוסטרים, פלג גוף עליון ופלג גוף תחתון, הפוסטרים הינם בהדפסה באיכות גבוהה ועבים במיוחד בהדפסת מט וכוללים למינציה מט (נייר כרומו פרוצט מלא, 300 גרם). הפוסטרים מתאימים גם לתלייה על הקיר כפי שהם ללא מסגור, עם מסגור ללא זכוכית או הדבקה על קאפה. גודל כל פוסטר 70 ס”מ רוחב, 100 ס”מ אורך. 

מה מייחד את הפעילויות שלנו

הכרה באיגוד המקצועי
למידה בקבוצות קטנות ואיכותיות.
יחס אישי לאורך כל הקורס
גישה לקורסים ותכנים באתר
עזרה במציאת עבודה בכל הארץ

שותפים לדרך

תמונות מהקורסים

הצצה למה שאנחנו עושים