ניתן לקבל יעוץ טלפוני התקשר עכשיו 052-284-2204
העשרה 01 אפריל 2016

יום הרפואה הסינית 2016

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)

 

ביום ראשון, 3 אפריל 2016, יתקיים ברחבי הארץ יום הרפואה הסינית הראשון. לאורך כל היום תוכלו להתפנק וליהנות מפעילויות שונות במרכזים עירוניים ובקליניקות פרטיות בכל רחבי הארץ, ללא עלות וללא התחייבויות. למה? פשוט כי זה עובד!

מגוון פעילויות לכל המשפחה
הרצאות מרתקות
טיפולי התנסות ללא עלות
סדנאות חווייתיות
פעילויות לילדים

פרויקט זה הינו פרי שיתוף פעולה בין פורום "רפואה סינית חברתית" לבין "הקונגרס הבינלאומי לרפואה סינית ICCM" ו"האגודה לרפואה סינית מסורתית" למען כלל המטפלים/ות המוסמכים בארץ, במטרה לקדם את הרפואה הסינית בארץ, להנגיש אותה ליותר אנשים ולבדל אותה מיתר תחומי הטיפול המשלים. תחת מטריה זו ייפרטו כל תחומי הטיפול הרלוונטיים, החל מדיקור, צמחי מרפא סינים, תזונה, טווינא, צ'י קונג וכמובן שיאצו.

מטרת היום שלנו הינה לשכנע את הקהל להתנסות. ביום הרפואה הסינית אנו מתרכזים בחוויה ולא בחינוך הציבור. מטרתנו הינה לחבר בין הקהל לבין המטפלים בקהילה בכל אזורי הארץ. סובל ממיגרנות? חפש את המטפל הסיני בקהילה שלך. מצונן כל הזמן? חפש את המטפל הסיני הקרוב למקום מגורך. מעוניין לצמצם את השימוש בתרופות? תחשוב רפואה סינית. בעיה –> פתרון.

מדוע? כי זה עובד!

יום הרפואה הסינית מהווה יריית פתיחה לתהליך מיתוג ארוך טווח שמטרתו לחזק את מעמדה של הרפואה הסינית ולחנך את הציבור שהרפואה הסינית יעילה לקשת רחבה של מחלות ותסמינים, הרבה מעבר לטיפול בכאב והפחתת לחץ נפשי.

 


דיקור, רפואת צמחים, טיפולי מגע, ייעוץ תזונתי, טיפול בתנועה - בשנים האחרונות משתלבת הרפואה הסינית במערך הבריאות הציבורי, בבתי החולים ובקופות החולים, מתוך הכרה ששילוב שיטות טיפול שונות ומשלימות, משפר את תוצאות הטיפול ומקצר את זמני ההחלמה. הרפואה הסינית הוכחה כמסייעת במגוון רחב של מצבים רפואיים. קשיי ריכוז וזיכרון, חיזוק מערכת החיסון ומניעת מחלות, כאב אקוטי וכרוני הנובע מתעסוקה ומגוון רחב של מחלות נוספות כגון אלרגיות, דכאון וחרדה, בעיות שינה ועוד.

ב-3 באפריל 2016 קהילת מטפלי הרפואה הסינית בישראל מזמינה אתכם להיחשף לדרך חדשה. דרך טבעית, עוצמתית ומהנה שתוכל לסייע לכם להתמודד עם בעיות בריאותיות שונות. מי יודע? אולי תתאהבו...

לפירוט על כלל הפעילויות בקישור:

 

דף הפייסבוק שלנו עם כל העדכונים:
יום הרפואה הסינית בישראל

האתר שלנו:
אתר יום הרפואה הסינית

מתוך האירועים בארץ:

יום הרפואה הסינית ברמת הגולן

יום הרפואה הסינית בקמפוס ברושים

יום הרפואה הסינית אזור השרון

יום הרפואה הסינית בהרצליה

יום הרפואה הסינית באריאל

יום הרפואה הסינית בחולון

יום הרפואה הסינית בדיזינגוףסנטר, תל אביב 

יום הרפואה הסינית בעיריית רמת גן

יום הרפואה הסינית ברחובות

יום הרפואה הסינית בחבל מודיעין

יום הרפואה הסינית במכללה האקדמית ספיר

יום הרפואה הסינית בבית שמש

יום הרפואה  הסינית במושב צופר בערבה

 

 

 

 

 

עדכון אחרון ב 02 אפריל 2016

אודות הקליניקה

תום פיאנן MyoFascial Pain Therapist

טלפון : 052-284-2204

כתובת : ישוב קהילתי קציר (נווט ליעד)

דואר: ת.ד. 5866 ישוב קציר

דוא"ל : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.